1. Indywidualny kurs mindfulness on-line  – 1490 zł

2. Indywidualne spotkania on-line – 190 zł

Niezbędnik:

 – darmowa wersja ZOOM;

 – słuchawki;

 – ciche, spokojne miejsce.

Mindfulness (uważność) nie jest modą, choć tak o niej głośno na świecie. Nie jest religią, choć daje nadzieję. Nie jest filozofią, choć wskazuje drogę świadomego i spokojnego życia.

Już tysiące badań naukowych dowiodły, że uważność zmniejsza stres, pomaga się skupić, wpływa pozytywnie na stan zdrowia i jakość życia. Uważność jest ratunkiem na to, by życie nie pędziło obok nas, tylko byśmy je przeżywali.

Uważasz, że jesteś zbyt zajęty, żeby praktykować uważność?
Nic bardziej mylnego.

Praktyka uważności jest dla ludzi, którzy nie mają czasu, zagonionych, zmęczonych, rozpamiętujących przeszłość i martwiących się o przyszłość. 🙂

Trenuj on-line pod okiem certyfikowanego nauczyciela mindfulness

Monika Kużelewska-Turczynowicz

– certyfikowany trener Mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course), zajmuje się również nauczaniem przyszłych trenerów mindfulness. Od 2017 roku Prezes Fundacji „Lepiej Żyć Lepiej”, której celem jest rozwój i szerzenie wiedzy o mindfulness. Pomysłodawczyni i realizatorka projektu społecznościowego „Niepoważni uWażni”, którego celem jest zainteresowanie nieformalną praktyką uważności jak największej liczby osób. Obecnie grupa liczy ponad tysiąc członków.