Jak wyglądają Twoje poranki?

Może, od kiedy otworzysz oczy, od razu zaczynasz swoją codzienną rutynę, mając już w głowie plan i listę zadań/rzeczy do zrobienia. Jeśli każdego dnia poranek wygląda tak samo, możesz poczuć się jak robot, działający sprawnie, szybko i bezrefleksyjnie.

A może, od kiedy otworzysz oczy, dajesz się pochłonąć dramatyzmowi świata, przewijając jeszcze w łóżku media społecznościowe i pozwalając informacjom i zdjęciom działać na Twój umysł poprzez pobudzenie i stres.

Czy jesteś gotowa/gotowy, zacząć dzień inaczej?

Czy jesteś gotowa/gotowy przywitać dzień spokojnie, bez stresu i nużącej powtarzalności?

Zapisz się już dziś i wyjątkowo zacznij poranek…

Kiedy Twój umysł jest pobudzony i niespokojny od samego rana, z dużym prawdopodobieństwem cały dzień będzie tak wyglądał. Szybko pojawi się zmęczenie, może nawet wyczerpanie tą ciągłą gotowością do działania, ale też emocjami związanymi z niepokojem.

Czy jesteś gotowa/gotowy rozpocząć dzień z energią i aktywnością, która ma swoje źródło w poczuciu siły, pewności siebie i łagodności?

Dzień rozpoczęty z medytacjami Energia o Poranku przywoła uśmiech na twarz i pozwoli od razu po przebudzeniu zmodelować Twój dzień. Tak, aby był świadomie i uważnie przeżyty, w poczuciu kreatywności, mniejszego stresu i większego zrozumienia. A tak będą w lepszym kontakcie z sobą, swoimi potrzebami oraz tymi, którzy są dla Ciebie ważni.

Cena pakietu medytacji to 149zł.

Teraz z kodem rabatowym MOJPORANEK tylko 59zł!

Promocja ograniczona czasowo!

Czas na Energetyczny Poranek!

Kupując pakiet Medytacji. Energetyczny Poranek otrzymujesz dostęp do trzech medytacji w formie audio:

Medytacja Uważnego Dnia

Poranna Medytacja Góry

Medytacja uwalniania przeszłości i przyszłości

Program Medytacji Spokojny Sen:

Sprawdź również pakiet Medytacji Spokojny Sen:

Medytacja głębokiego relaksu

Prosta medytacja Snu

Medytacja Bilet na pociąg snu

Monika Kużelewska-Turczynowicz

– nauczycielka uważności i współczucia z czternastoletnim doświadczeniem medytacyjnym.

Wykładowczyni SWPS na studiach „Uważność i Współczucie. Badanie i psychoterapia”, superwizora nauczycieli kursów mindfulness i compassion.