Indywidualne spotkania medytacyjne

Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w kursach grupowych zapraszam do spotkań indywidualnych. Indywidualne sesje uważności odbywają się zarówno stacjonarnie przy ul. Radziłowskiej 8/1, jak i na platformie ZOOM (on-line).

W obszarze spotkań indywidualnych można:

– realizować program kursu MBLC Minduflness Based Living Course

– pracować zindywidualizowanym programem w oparciu o mindfdulnes i comapssion wspierającym zdrowienie w obszarze zaburzeń lękowych czy zaburzeń nastroju (stany depresyjne, stany ubniżonego nastroju)

Sesje medytacyjne, tak jak i kursy nie są terapią ale mają silne działanie terapeutyczne.

Uczymy się uspokajać umysł, co wpływa na obniżenie przeżywanego przez nas stresu, pracujemy z myślami i uczuciami – przez co jesteśmy w stanie zacząć rozpoznawać nawykowe wzorce zachowań i myśli, które często są przyczyną cierpienia. Dużo uwagi poświęcamy odczuwaniu ciała i tego jak rezonuje ono z tym co dzieje się w umyśle. Robimy to praktykując uważność, czyli trenując umysł za pomocą praktyk medytacji mindfulness.

Mindfulness, czyli uważność, okazał się być bardzo skutecznym narzędziem w radzeniu sobie z problemami współczesnego człowieka – przewlekłym stresem, zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją, nadmiernym rozproszeniem, gonitwą myśli czy zagubieniem celu w życiu.

W tej chwili z całą pewnością możemy stwierdzić, że uważność zmniejsza stres, pomaga się skupić, wpływa pozytywnie na stan zdrowia i jakość życia.

Mindfulness jest częścią III Fali CTB (Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Interwencje oparte o uważność (mindfulness) są wykorzystywane między innymi w ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania) czy w ZEN Coachingu.

Mindfulness w Zaciszu Saskiej Kępy – spotkania stacjonarne

Oferta spotkań indywidualnych (ul. Radziłowska):

– sesja mindfulness krótka – 50 min – 180 zł

– sesja mindfulness pełna – 80 min – 250 zł

– 8-tygodniowy kurs mindfulness MBLC – 2250 zł

– 8-tygodniowy kurs compassion CBLC (II poziom mindfulness) – 2690 zł

Mindfulness w domowym zaciszu – spotkania on-line

Oferta spotkań indywidualnych Zoom:

– sesja mindfulness krótka – 50 min – 150 zł

– sesja mindfulness pełna – 80 min – 200 zł

– 8-tygodniowy kurs mindfulness MBLC – 1490 zł

– 8-tygodniowy kurs compassion CBLC – 1900 zł